Just another weblog
Sunday January 20th 2019

Karty przedpłacone: dlaczego warto?

Karty przedpłacone: dlaczego warto?

Dostawać prezenty lubimy wszyscy. Z trafionych prezentów cieszą się zarówno dzieci, jak również osoby dorosłe. Prezenty wręczają sobie dzisiaj nie tylko najbliżsi. Coraz większa liczba pracodawców decyduje się także na wręczanie prezentów swoim pracownikom. Wybranie prezentu, który przypadnie do gustu poszczególnym pracownikom może być jednak bardzo trudne. Wśród różnego rodzaju rozwiązań, z których warto skorzystać są karty przedpłacone.

Jak działają te karty?

Karty przedpłacone to jeden z rodzajów kart płatniczych. Rachunek na karcie przedpłaconej musi zostać wcześniej zasilony przez jej wydawcę. Karty przedpłacone sprawdzają się nie tylko jako prezent dla osób nam bliskich. Z tego rozwiązania mogą skorzystać również pracodawcy, którzy chcą wręczyć swoim pracownikom prezenty. Wydawca karty może ją zasilić kwotą w dowolnej wysokości. Co więcej, kartę przedpłaconą można zasilać wiele razy wybierając dowolną kwotę.

Jakie korzyści przyniesie karta przedpłacona?

Kartami przedpłaconymi można dokonywać płatności we wszystkich sklepach stacjonarnych na terenie Polski. Można nimi również płacić za zakupy w polskich i zagranicznych sklepach internetowych. Pracodawca, który zdecyduje się na wręczanie pracownikom kart przedpłaconych ma możliwość wybrania karty spersonalizowanej. Taka karta umożliwia dokonywanie płatności u partnera biznesowego, w konkretnym sklepie lub określonym biurze podróży. Wraz z kartą przedpłaconą ryzyko wręczenia nietrafionego prezentu jest wyeliminowane. To sam pracownik zadecyduje o tym, co kupi za środki znajdujące się na karcie. Także od niego będzie zależało, kiedy wykorzysta dostępny na karcie przedpłaconej limit środków pieniężnych. Karty przedpłacone to jedno z rozwiązań oferowanych przez Edenred (zobacz ofertę). Mogą zostać zaprojektowane indywidualnie zgodnie z oczekiwaniami klientów.
Śmiało można powiedzieć, że wraz z kartami przedpłaconymi nastąpił kres nietrafionych prezentów. Jest to rozwiązanie bardzo wygodne i nowoczesne, z którego na pewno warto skorzystać.

Next Topic:

More from category

Witaj, świecie!

Witaj w sieci blogx.pl. To jest Twój pierwszy wpis. Zmodyfikuj go lub usuń, a następnie rozpocznij blogowanie! No [Read More]

Interesting Sites

    Archives